Praca: Robotnik gospodarczy

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Krzeszowice
Numer: StPr/2024-02-23/0544
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

wykształcenie dowolne

Miejsce pracy:

Krzeszowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Targ
  • Opublikowano: wczoraj

  • Czynnosci pomocnicze i uslugowe w stosunku do innych stanowisk. Pomoc w przygotowaniu towarów do wysyłki, prace porządkowe oraz konfekcjonowanie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
  • Miejsce pracy: małopolskie / Wola Batorska

  • Wszystkie prace zlecone przez Prezesa, prace gospodarczo-porządkowe. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Swojczany

  • przygotowanie warzyw do spzredaży, obsługa maszyn rolnczych Wymagania inne:

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Rytro
  • Opublikowano: 2024-04-25