Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Chrzanów
Numer: StPr/24/0160
OBOWIĄZKI:
prace porządkowe w budynku i wokół budynku, obsługa urządzeń myjących
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA

Wymagania inne:

łatwość uczenia się, energia i zapał do pracy; książeczka sanepidowska (może być w trakcie wyrabiania)

Miejsce pracy:

Chrzanów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie