skip to Main Content

Praca: Robotnik gospodarczy


Sądecki Urząd Pracy
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Nowy Sącz
Numer: StPr/24/0279
OBOWIĄZKI:
Zadania:- utrzymanie czystości na terenie obiektu, - drobne naprawy,- wykonywanie innych czynności zleconych.Oferta pracy realizowana w ramach PI ze środków Algorytm.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Zdolności manualne


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Nowy Sącz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Sądecki Urząd Pracy

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Bose-Instal
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: dzisiaj

  • wykonywanie odwiertów pod pompy ciepła (praca bardzo podobna do wiercenia studni głębinowych) system pracy w tak zwanej delegacji w systemie 3 tygodnie na 1 tydzień wyjazd na wolne i przyjazd z wolnego zawsze do siedziby...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
  • Miejsce pracy: małopolskie / Radgoszcz
  • Opublikowano: wczoraj

  • Przecieranie drewna, oflisowanie drewna, wywożenie trocin Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wykształcenie: zasadnicze branżowe Wymagania inne: praca w godz. 7.00-15.00. Zatrudnienie w ramach umowy o...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
  • Miejsce pracy: małopolskie / Łapanów
  • Opublikowano: wczoraj

  • Pakowanie na linii produkcyjnej i ubój kurczaków Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: [Umiejętność 1] : Obróbki mięsnej i uboju kurczaków

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Bobin
  • Opublikowano: 2024-05-17

  • prace fizyczne związane z załadunkiem i rozładunkiem drewna Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: