Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Olkusz
Numer: StPr/20/0805
OBOWIĄZKI:

prace porządkowe

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Olkusz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 1 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Podegrodzie
  • Opublikowano: wczoraj

  • Prace pomocnicze przy produkcji ogrodzeń. Praca w Podegrodziu w godz. 7.00-15.00Wymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakWymagania inne:Wymagane chęci do pracy, mile widziane doświadczenie przy...

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Tomaszowice

  • Utrzymywanie porządku i czystości wewnątrz budynku i w toczeniu budynku, wykonywanie prostych napraw wewnątrz budynku i na zewnątrz, obsługiwanie i konserwacja sprzętu technicznego budynku. Praca zgodnie z przepisami BHP...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Jabłonka

  • czunności pomocnicze i usługowe w stosunku do innych stanowiskWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakUprawnienia: konserwacja i utrzymanie drobnego sprzętu i urządzeń

  • Miejsce pracy: małopolskie / Zubrzyca Górna

  • czynności pomocnicze i usługowe w stosunku do innych stanowiskWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakUprawnienia: konserwacja, utrzymanie i naprawa drobnego sprzętu i urządzeń

Back To Top