skip to Main Content

Praca: Robotnik gospodarczy


Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Mszalnica
Numer: StPr/21/0324
OBOWIĄZKI:
Prace gospodarczo-porządkowe. Praca w godz. 7.00-15.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Mszalnica


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Axidus International Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: dzisiaj

  • Opis stanowiska: do głównych obowiązków kandydata będzie należało sortowanie i pakowanie kwiatów, układanie bukietów kwiatowych oraz wszelkich prac związanych z kwiatami doniczkowymi, ciętymi oraz pracami...

Firma: Axidus International Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: dzisiaj

  • Opis stanowiska: praca na szklarni z pomidorami tradycyjnymi i koktajlowymi. jako pracownik będziesz odpowiedzialny za profesjonalny zbiór pomidora tradycyjnego lub koktajlowego, podwiązywanie pędów, przycinanie liści,...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Miechów-Charsznica
  • Opublikowano: wczoraj

  • obróbka termiczna drewna, szczotkowanie, malowanie, pakowanie gotowego produktu

Firma: MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: wczoraj

  • Miejsce pracy: Niemcy OPIS PRACY: Proste i powtarzalne prace pomocnicze na magazynie lub hali produkcyjnej Czynności nie wymagające dłuższego przyuczenia Pakowanie i układanie towaru Kontrola jakości Inne nieskomplikowane...