skip to Main Content

Praca: Salowa


Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
Salowa
Miejsce pracy: Brzesko
Numer: StPr/24/0359
OBOWIĄZKI:
Utrzymanie czystości: sal chorych, łóżek szpitalnych, szafek przyłóżkowych, korytarzy, dyżurki pielęgniarskie i lekarskie, gabinety zabiegowe, łazienki oraz pomieszczenia administracyjne i gospodarcze znajdujące się w Oddziale. Praca w godzinach 7.00-14.35
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Brzesko


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Krzeszowice
  • Opublikowano: 2024-04-14

  • Utrzymanie czystości w salach chorych i innych pomieszczeniach szpitalnych,dezynfekcja pomieszczeń,pomoc w zaspokajaniu potrzeb fizjologicznych ciężko chorych oraz wynoszenie,mycie i dezynfekcja naczyń po wydzielinach i...

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Krzeszowice
  • Opublikowano: 2024-04-10

  • Utrzymanie czystości w salach chorych i innych pomieszczeniach szpitalnych,dezynfekcja pomieszczeń,pomoc w zaspokajaniu potrzeb fizjologicznych ciężko chorych oraz wynoszenie,mycie i dezynfekcja naczyń po wydzielinach i...