Praca: Samodzielny kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
Samodzielny kucharz
Miejsce pracy: Dobczyce
Numer: StPr/24/0472
OBOWIĄZKI:
utrzymanie należytej czystości i porządku naczyń, sprzętu i pomieszczeń kuchennych,- przygotowywaniu posiłków, przy użyciu wszystkich artykułów spożywczych wydanychdo kuchni,- dbanie o najwyższą jakość i smak przygotowywanych posiłków,- porcjowanie i wydawanie posiłków- przestrzeganie przepisów o bezpieczeństwie i higienie pracy,- przestrzeganie terminów badań okresowych,- wykonywanie innych czynności służbowych zleconych przygotowywanie posiłków, układnie menu wg kuchni tradycyjnej, Okres próbny 3 m-ce, po okresie próbnym umowa o pracę .
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kucharz* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

dyspozycyjność z uwagi na konieczność wykonywania pracy również w godzinach nocnych podczas imprez okolicznościowych.

Miejsce pracy:

Dobczyce

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 30 do 37,36 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach