Praca: Sekretarka- staż

Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem
Sekretarka- staż
Miejsce pracy: Zakopane
Numer: StPr/20/0307
OBOWIĄZKI:
w/g programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Zakopane

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem

Zobacz podobne oferty

Firma: VRG S.A.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:OPIS STANOWISKA:nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem Sekretariatu (m.in. obsługa telefoniczna, rejestrowanie przesyłek kurierskich, korespondencji pocztowej, planowanie i...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Chełmek
  • Opublikowano: 2020-09-07

  • - wysyłanie i odbiór korespondencji oraz jej przyjmowanie i ewidencjonowanie;- przedkładanie pism i korespondencji do aprobaty właściciela;- rozdzielanie korespondencji i przekazywanie do poszczególnych...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem
  • Miejsce pracy: małopolskie / Zakopane
  • Opublikowano: 2020-09-06

  • w/g programu stażuWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brakUprawnienia: Obsługa programu word,exelUprawnienia: obsługa komputera

  • Opublikowano: 2020-09-03

  • w/g programu stażuWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Back To Top