skip to Main Content

Praca: Sekretarka/fakturzystka


Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Sekretarka/fakturzystka
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/4284
OBOWIĄZKI:

Wprowadzanie dokumentacji, obsługa administracyjna biura.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 712,56 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: VRG S.A.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:OPIS STANOWISKA:nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem Sekretariatu (m.in. obsługa telefoniczna, rejestrowanie przesyłek kurierskich, korespondencji pocztowej, planowanie i...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Chełmek
  • Opublikowano: 2020-09-07

  • - wysyłanie i odbiór korespondencji oraz jej przyjmowanie i ewidencjonowanie;- przedkładanie pism i korespondencji do aprobaty właściciela;- rozdzielanie korespondencji i przekazywanie do poszczególnych...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem
  • Miejsce pracy: małopolskie / Zakopane
  • Opublikowano: 2020-09-06

  • w/g programu stażuWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brakUprawnienia: Obsługa programu word,exelUprawnienia: obsługa komputera

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem
  • Miejsce pracy: małopolskie / Zakopane
  • Opublikowano: 2020-09-03

  • w/g programu stażuWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Back To Top