Praca: SEO Copywriter

VIVERTO.pl, kompleksowy sklep internetowy z materiałami wykończeniowymi do wnętrz, poszukuje kandydata na stanowisko:

SEO Copywriter
Miejsce pracy: Kraków
OBOWIĄZKI:
  • tworzenie opisów produktowych i kategorii w sklepie internetowym
  • optymalizowanie tekstów pod frazy w wyszukiwarkach internetowych
  • analiza pozycjonowania w wyszukiwarce na poszczególne frazy
WYMAGANIA:
  • umiejętność redagowania poprawnych językowo i ciekawych tekstów
  • umiejętność optymalizacji tekstu
  • znajomość narzędzi SEO np. Senuto, Keywords Planner
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, doświadczenie w pozycjonowaniu stron www
  • wykształcenie wyższe (mile widziani kandydaci po kierunkach: polonistyka, dziennikarstwo)
  • samodzielność, skrupulatność
  • terminowość, umiejętność pracy z celami
  • mile widziane osoby hobbystycznie prowadzące blogi
OFERUJEMY:
  • umowa o pracę
  • ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole, w nowoczesnej, rozwijającej się organizacji
  • lekcje języka angielskiego
MIEJSCE PRACY:
  • Kraków, ul. Kosocicka 7
  • łatwy dojazd MPK i samochodem (węzeł Wielicki)