Praca: Serwisant sprzętu komputerowego

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Serwisant sprzętu komputerowego
Miejsce pracy: Aleksandrowice
Numer: StPr/2021-01-05/0010
OBOWIĄZKI:
diagnozowanie i naprawa uszkodzonych podzespołów laptopów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: rosyjski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, umiejętność diagnozowania i naprawy sprzętu komputerowego, podstawowa znajomość języka rosyjskiego; godz. pracy: 07.00-15.00

Miejsce pracy:

Aleksandrowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 280 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego