Praca: Serwisant sprzętu ogrodniczego (s)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Serwisant sprzętu ogrodniczego (s)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/1140
OBOWIĄZKI:
sporządzanie protokołów napraw, diagnostyka i naprawa maszyn spalinowych i urządzeń elektrycznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Staż będzie realizowany w ramach projektu Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie tarnowskim i m. Tarnów (VI) Młodzi na start, który jest realizowany w ramach PO WER, Poddziałanie 1.1.1 i współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.Wymagania: wykształcenie średnie lub zawodowe. Praca w Tarnowie, w godz. 8.00-16.00. Zakres obowiązków: sporządzanie protokołów napraw, diagnostyka i naprawa maszyn spalinowych i urządzeń elektrycznych.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie