Praca: Serwisant / Technik klimatyzacji i wentylacji

Adetronik Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w dziedzinie projektowania, sprzedaży, montażu oraz serwisu instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych.
Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, realizującą swoje usługi na terenie całej Polski.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:
Serwisant / Technik klimatyzacji i wentylacji
Miejsce pracy: małopolskie
Do obowiązków pracownika należeć będzie:
  • wykonywanie przeglądów urządzeń klimatyzacyjnych split/vrf/vrv i wentylacyjnych, montaże, samodzielna diagnoza awarii i usuwanie usterek.
Od kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenia w zawodzie min. 1 rok (przeglądy, montaże, naprawy klimatyzacji i urządzeń wentylacyjnych)
  • uprawnienia FGAZ
  • uprawnienia SEP kat. 1,2,3 - mile widziane
  • prawo jazdy kategorii B – warunek konieczny
  • zdolności manualne
  • samodzielność
Oferujemy:
  • wynagrodzenie od 4.000 do 7.000 netto, B2B od 10.000 do 15.000 zł
  • atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę uzależniona od posiadanych umiejętności i jakości wykonywanej pracy)
  • stabilne warunki zatrudnienia (praca od poniedziałku do piątku)
  • możliwość rozwoju zawodowego, nauki i zdobywania doświadczenia
  • przyjazne środowisko pracy
  • samochód służbowy z pełnym wyposażeniem
  • udział w szkoleniach autoryzacyjnych
  • możliwość korzystania z pakietu: medycznego, sportowego
Aplikuj swoje CV dopiskiem : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Adetronik Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.Informujemy, że Administratorem danych jest Adetronik Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi ul. Kaczeńcowa 10 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zobacz podobne oferty

Firma: SPIE Building Solutions Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: 2024-04-25

  • Twoje zadania: mobilny serwis instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w zakresie: konserwacji, przeglądów, napraw i remontów; diagnostyka usterek, awarii instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych i...