skip to Main Content

Praca: Serwisant urządzeń elektronicznych


Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Serwisant urządzeń elektronicznych
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/5011
OBOWIĄZKI:

Serwis urządzń elektronicznych, wymiar czasu pracy 60h/m-c

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: HYDROPURE POLSKA Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Grybów, Krynica-Zdrój, Limanowa, Myślenice, Ropa, Żegocina i okolice
  • Opublikowano: 2020-10-27

  • montaż urządzeń do oczyszczania wodyobsługa serwisowa przydzielonych klientównaprawy gwarancyjnewłasny samochódtelefon

Firma: PPH COOL
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: 2020-10-16

  • znajomość zagadnień chłodnictwa, klimatyzacjikilkuletnie doświadczenieumiejętności z zakresu automatyki, zdalnego sterowania, sterowników swobodnie programowalnych będzie dużym atutemumiejętność pracy w...

Firma: SP ZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2020-10-16

  • Zakres czynności:monitorowanie pracy powierzonych urządzeń,wykonywanie przeglądów instalacji i urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych oraz grzewczo-wentylacyjnych,diagnozowanie awarii oraz bieżąca naprawa urządzeń...

Firma: HYDROPURE POLSKA Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Brzesko, Grybów, Krynica-Zdrój, Limanowa, Myślenice, Ropa, Żegocina
  • Opublikowano: 2020-10-12

  • montaż urządzeń do oczyszczania wodyobsługa serwisowa przydzielonych klientównaprawy gwarancyjnewłasny samochódtelefon

Back To Top