Praca: Serwisant

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Serwisant
Miejsce pracy: Sieciechowice
Numer: StPr/2020-11-04/2101
OBOWIĄZKI:
wg stanowiska
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, techniczne

Miejsce pracy:

Sieciechowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Zobacz podobne oferty

Firma: Colmec Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: wczoraj

  • sprawdzanie stanu technicznego oraz naprawy maszyn,wykonywanie przeglądów okresowych,wykonywanie instalacji rozruchowych u klientów i szkolenie pracowników w zakresie ich obsługi (wyjazdy jednodniowe)diagnozowanie...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kęty
  • Opublikowano: 2020-11-30

  • Serwisowanie okien i bram. Praca na terenie małopolski i śląska.Wymagania inne:Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane średnie. Mile widziane umiejętności manualne.

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Świątniki Górne
  • Opublikowano: 2020-11-16

  • Serwis i uruchomienia instalacji niskoprądowej u kilenta.Wymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczneJęzyk: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem
  • Miejsce pracy: małopolskie / Zakopane
  • Opublikowano: 2020-11-15

  • w/g programu stażuWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Back To Top