Praca: Serwisant

Hydropure Polska Sp. z o.o. największa i najstarsza firma w Polsce

zajmująca się oczyszczaniem wody metodą osmozy odwróconej

poszukuje osób na stanowisko:

Serwisant
Miejsce pracy: Kraków, Krynica-Zdrój, Limanowa, Myślenice, Żegocina i okolice
Zadania:
  • montaż urządzeń do oczyszczania wody
  • obsługa serwisowa przydzielonych klientów
  • naprawy gwarancyjne
Wymagania:
  • własny samochód
  • telefon
Oferujemy:
  • dodatkowe źródło dochodu
  • szkolenia praktyczne i teoretyczne

Zatrudniamy również emerytów i rencistów.

Zobacz podobne oferty

Firma: HYDROPURE POLSKA Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków, Krynica-Zdrój, Limanowa, Myślenice, Żegocina i okolice
  • Opublikowano: dzisiaj

  • montaż urządzeń do oczyszczania wody obsługa serwisowa przydzielonych klientów naprawy gwarancyjne własny samochód telefon

Firma: AGATA Spółka Akcyjna
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

  • Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Zapewnienie wysokiego standardu obsługi klienta; Dokonywanie oględzin, wymiany oraz naprawy zakupionych mebli, również w domu Klienta zgodnie z procedurą...

Firma: GO SPORT Polska sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków - Galeria Kazimierz
  • Opublikowano: wczoraj

  • Jeśli: umiesz serwisować rowery, tak jak my pasjonujesz się rowerami, masz chęci do działania, a w dodatku zarażasz innych pozytywną energią? To praca idealna dla Ciebie! Dołączając do nas będziesz odpowiedzialny...

Firma: Unitechnika S.A.
  • Miejsce pracy: małopolskie /

  • Poszukujemy pracownika do wykonywania prac serwisowych, montażowych oraz instalacyjnych naszych zmywarek przemysłowych -myjni dezynfektorów, urządzeń do dezynfekcji parą znajdujących się w szpitalach, zakładach...