Praca: Ślusarz galanterii metalowej

Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Ślusarz galanterii metalowej
Miejsce pracy: Libusza
Numer: StPr/20/0668
OBOWIĄZKI:

wg programu stażu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

chęć do nauki w tym zawodzie

Miejsce pracy:

Libusza

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Chrzanów
  • Opublikowano: 2020-11-25

  • prace ślusarskie przy pracach montażowych, demontażowych, obsługujący narzędzia/prasy ręczne, cięcie stali palnikiem gazowymWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczneWykształcenie: zasadnicze...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Myślenice
  • Opublikowano: 2020-11-19

  • Prace ślusarsko-spawalniczeWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Żębocin

  • prace ślusarskieWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne

Firma: Młodzieżowe Biuro Pracy Tarnów
  • Miejsce pracy: małopolskie / Niedomice
  • Opublikowano: 2020-11-17

  • Prace ślusarskie, montowanie konstrukcji stalowych na budowie, obróbka mechaniczna elementów stalowych, pozostałe prace zlecone przez pracodawcę Wymagania konieczne:Zawód: Ślusarz*Zawód: Monter konstrukcji...

Back To Top