Praca: Ślusarz / Spawacz

Ogłoszenie numer: 3583008, z dnia 2020-08-25

Simmech zajmuje się budową i konstrukcją linii produkcyjnych i urządzeń do obróbki blach z kręgu. Na rynku istniejemy już ponad 14 lat, stawiamy na stabilny, stały rozwój. Poszukujemy osób chętnych do pracy i do nauki, sprawdz nas na www.simmech.com.pl i wyślij nam swoje zgłoszenie jeśli interesuje Cię praca z nami.

Ślusarz / Spawacz

Miejsce pracy: małopolskie

Nr Ref.: 1/10.08.2020

Opis stanowiska

  • trasowanie
  • konserwacja sprzętu mechanicznego
  • roboty konstrukcyjno-spawalnicze
  • wykonawstwo narzędzi i oprzyrządowania technologicznego
  • wykonawstwo i naprawa wyrobów galanterii metalowej
  • obsługa i naprawa maszyn i urządzeń technologicznych
  • kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz jakości wykonywanych wyrobów

Wymagania

  • demontaż i montaż urządzeń
  • cięcie
  • piłowanie
  • wiercenie
  • nitowanie
  • kurs spawalnictwa gazowego i elektrycznego

Oferujemy

  • szkolenia dokształcające
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę przy zróżnicowanych projektach
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i stopnia zaangażowania

Wynagrodzenie

Od 2500 do 2500 PLN

Back To Top