Praca: Ślusarz

Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
Ślusarz
Miejsce pracy: Bysina
Numer: StPr/20/0785
OBOWIĄZKI:
Ustawianie i obsługa prostowarki, pobieranie i rozmieszczanie drutu, wiązanie gotowego wyrobu, kontrola jakości gotowego wyrobu, prace konserwacyjne
Miejsce pracy:

Bysina

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Libusza
  • Opublikowano: 2020-09-10

  • przygotowanie podzespołów do składania barierek, bram i przęseł ogrodzeniowych,podstawowe czynności przy cięciu na piłach taśmowych , szlifowanie oraz obróbka stali,czyszczenie elementów po ocynkowaniu,dbanie o stan...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Siedliska
  • Opublikowano: 2020-09-05

  • zaginanie blachy, czyszczenie wymienników, montaż konstrukcji Wymagania inne:osoba sprawna manualnie

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Sącz
  • Opublikowano: 2020-09-01

  • demontaż, regeneracja elementów do remontowanych pojazdów trakcyjnych. Praca w godz. 7-15Wymagania konieczne:Zawód: Ślusarz*Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakWymagania inne:mile widziane doświadczenie, rozmowy...

Back To Top