Praca: Sortowacz odpadów

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Sortowacz odpadów
Miejsce pracy: Modlnica
Numer: StPr/2021-01-28/0179
OBOWIĄZKI:
- obsługa belownicy- sortowanie odpadów- obsługa wózka widłowego- utrzymywanie porządku w miejscu pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: odpowiedzialność

Wymagania inne:

[Umiejętność 3] : praca na 3 zmiany w tym praca w godzinach nocnych[Umiejętność 2] : uczciwość[Umiejętność 4] : chęć poszerzania swoich umiejętności[Umiejętność 1] : dyspozycyjność[Inne] : Umiejętność posługiwania się językiem ukraińskim, gdyż zespół pracowników składa się z kadry pochodzenia Ukraińskiego. Pełna dyspozycyjność,praca na 3 zmiany, również w godzinach nocnych oraz w weekendy.

Miejsce pracy:

Modlnica

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego