skip to Main Content

Praca: Sortowacz złomu


Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Sortowacz złomu
Miejsce pracy: Kęty
Numer: StPr/ANSZ/21/0003
OBOWIĄZKI:
PRACA FIZYCZNA POLEGAJĄCA NA SORTOWANIU ODPADÓW NA POSZCZEGÓLNY ASORTYMNET
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak


Wymagania inne:

MILE WIDZIANE UPRAWNIENIA OBSŁUGI WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Miejsce pracy:

Kęty


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • -obsługa klienta-wykładanie towaru-obsługa kasy fiskalnej Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: Wymagane wykształcenie minimum zawodowe, komunikatywność

Firma: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa
  • Miejsce pracy: małopolskie / Łukowica
  • Opublikowano: wczoraj

  • Budowa domów z drewna - składane konstrukcji. Praca na terenie całej Polski. Praca w delegacji od poniedziałku do piątku - pracodawca zapewnia dojazd i zakwaterowanie. Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: podstawowe, brak...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Andrychów
  • Opublikowano: wczoraj

  • nauczanie przedmiotów zawodowych informatycznych w klasach 2-3 technikum. Praca na umowę w zastępstwie - 1 rok, 10 godzin dziennie. Wynagrodzenie od 1588 zł brutto -uzależnione od stopnia awansu zawodowego. Kontakt...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej
  • Miejsce pracy: małopolskie / Sucha Beskidzka
  • Opublikowano: wczoraj

  • Przyjmę pracownika ogólnobudowlanego,Remonty, wykończenia, kostka brukowa itpWymagania:- Chęci do pracy i staranne ich wykonywanie- Umiejętność posługiwania się narzędziami,bez robienia sobie krzywdy- Mile widziane...