skip to Main Content

Praca: Spawacz/ślusarz


Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Spawacz/ślusarz
Miejsce pracy: Wielka Wieś
Numer: StPr/2021-01-05/0011
OBOWIĄZKI:
wg stanowiska, samodzielne stanowisko.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą TIG


Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie i samodzielność w pracy.

Miejsce pracy:

Wielka Wieś


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 18 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Krościenko nad Dunajcem
  • Opublikowano: 2021-01-21

  • 1.zadania asystenta rodziny będą zgodne z zadaniami ujętymi w art.15 ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej (t.j Dz.U.z 2020 r. poz.821 ze zm.)2.zadania wynikające z ustawy o wsparciu kobiet w ciąży i...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Gorlice
  • Opublikowano: 2021-01-21

  • - opracowanie i realizowanie z dzieckiem i jego rodziną indywidualnego planu terapii- prowadzenie zajęć z dzieckiem zgodnie ze wskazaniami terapeutycznymi- analizowania skuteczności pomocy udzielanej dziecku i jego...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
  • Miejsce pracy: małopolskie / Gorlice
  • Opublikowano: 2021-01-21

  • - opracowanie i realizowanie z dzieckiem i jego rodziną indywidualnego planu terapii- prowadzenie zajęć z dzieckiem zgodnie ze wskazaniami terapeutycznymi- analizowania skuteczności pomocy udzielanej dziecku i jego...

Firma: Młodzieżowe Biuro Pracy Kraków
  • Miejsce pracy: małopolskie / Balice
  • Opublikowano: 2021-01-21

  • Załadunek/rozładunek towaru. Odbieranie i przewożenie wyrobów produkcji. Komplementacja zamówień. Obsługa systemu zarządzania magazynem. Wymagania konieczne: Uprawnienia: Uprawnienia UDT