Praca: Specjalista do spraw marketingu i handlu

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Specjalista do spraw marketingu i handlu
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/5715
OBOWIĄZKI:
Opracowywanie propozycji i nadzorowanie realizacji strategii i planów marketingowych; nawiązywanie bezpośrednich kontaktów i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami biznesowymi, w tym także negocjowanie warunków współpracy; kształtowanie działań usprawniających obsługę klientów; przygotowywanie ofert handlowych w języku rosyjskim i ukraińskim również.[Inne] : Wynagrodzenie ustalone wg stawki 17 zł/1h - 70 h miesięcznie.Praca dla osoby odpowiedzialnej, która ma przynajmniej 2 miesiące doświadczenia na tożsamym stanowisku. Gotowość do pracy w dni wolne. Znajomość języków wynika z dużej ilości rosyjskojęzycznych klientów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: dobra komunikatywność przez telefon
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice
Uprawnienia: dobra organizacja pracy, odpowiedzialność , dokładność

Wymagania inne:

Wynagrodzenie ustalone wg stawki 17 zł/1h - 70 h miesięcznie. Praca dla osoby odpowiedzialnej, która ma przynajmniej 2 miesiące doświadczenia na tożsamym stanowisku. Gotowość do pracy w dni wolne. Znajomość języków wynika z dużej ilości rosyjskojęzycznych klientów.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 1 190 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie