Praca: Specjalista do spraw sprzedaży (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Specjalista do spraw sprzedaży (o)
Miejsce pracy: Żabno
Numer: StPr/20/3296
OBOWIĄZKI:
Aktywne pozyskiwanie nowych klientów - samodzielność w działu.Utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami. Tworzenie indywidualnych ofert handlowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie min. średnie, doświadczenie w sprzedaży, bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość technik sprzedaży i negocjacji, zdolności komunikacyjne i interpersonalne, bardzo dobra organizacja pracy, kreatywność i rzetelność w działaniu, może być osoba z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Praca w Żabnie na jedną zmianę od pon. - pt. w godz.: 7.00-15.00, wynagrodzenie 3 000 zł brutto. Kontakt: Dalian Talent Poland sp. z o.o. ul. Św. Jana 19, 33-240 Żabno, tel.: 14 645 49 25, osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV+LM w języku polskim i angielskim z zaznaczeniem stanowiska na adres: rekrutacja.dtp@interia.pl.

Miejsce pracy:

Żabno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie