Praca: Specjalista ds. administracji i rozliczeń

Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie
Specjalista ds. administracji i rozliczeń
Miejsce pracy: Dosłońce
Numer: StPr/20/0456
OBOWIĄZKI:
Bieżące prowadzenie i rozliczanie realizowanych projektów; przygotowywanie wybranych analiz, raportów i prognoz; terminowe i poprawne wystawianie faktur
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wymagane zdolności analityczne oraz doświadczenie na podobnym stanowisku min. 6 m-cy

Miejsce pracy:

Dosłońce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie