Praca: Specjalista ds exportu

Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
Specjalista ds exportu
Miejsce pracy: Myślenice
Numer: StPr/20/1097
OBOWIĄZKI:
Obsługa klientów zagranicznych. Wymagana bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Prawo jady kat. B. Biegła znajomość obsługi komputera.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy:

Myślenice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach