Praca: Specjalista ds. kontroli jakości

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Specjalista ds. kontroli jakości
Miejsce pracy: Wadowice
Numer: StPr/21/0145
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie analiz fizykochemicznych produktów, obsługa HPLC i GC. Praca od poniedziałku do piątku, w godz.: 06:00-14:00. Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony 1-2 lata. Kontakt z pracodawcą: osobisty: ul. Łazówka 80, 34-100 Wadowice - Pan Byrski Jacek telefoniczny: 507 138 957.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: chemiczne/ biologiczne

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe, kierunek: chemiczne/ biologiczne, umiejętność obsługi HPLC i GC, mile widziane doświadczenie w laboratorium

Miejsce pracy:

Wadowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach