Praca: Specjalista ds. kontroli wewnętrznej

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Specjalista ds. kontroli wewnętrznej
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/4259
OBOWIĄZKI:
Testowanie SOX, kontrola, audyt, analiza finansowa.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Finanse
Język: francuski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Testowanie SOX, 5 lat doświadczenia jako audytor wewnętrzny w międzynarodowej firmie. Kontrola i audyt, analiza finansowa, znajomość SAP. Uprawnienia ACCA.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 12 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie