Praca: Specjalista ds. logistyki

Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
Specjalista ds. logistyki
Miejsce pracy: Pcim
Numer: StPr/21/0061
OBOWIĄZKI:
•Dokonywanie zakupów materiałów produkcyjnych i pomocniczych oraz barwników,•Ofertowanie,•Negocjacje cen i terminów z dostawcą,•Zapewnienie materiałów, surowców, barwników w celu realizacji prób oraz zamówień produkcyjnych, •Składanie reklamacji do dostawcy w przypadku dostawy niezgodnej, •Planowanie produkcji z uwzględnieniem optymalnego wykorzystywania surowców i możliwości wykonawczych maszyn, •Obsługa zamówień klienta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Miejsce pracy:

Pcim

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach