Praca: Specjalista ds. płac

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Specjalista ds. płac
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2050
OBOWIĄZKI:
- Przygotowanie listy plac dla pracowników pochodzenia tureckiego- Rozliczanie godzin pracy- Obliczanie wynagrodzeń i premii dla pracowników pochodzenia tureckiego- Kalkulacja składek na ubezpieczenia zdrowotne i społeczne dla pracowników z Turcji- Rozliczanie podatku dochodowego- Dbanie o terminowość wypłat i świadczeń dodatkowych- Wystawianie zaświadczeń o zarobkach- Praca w języku tureckim, obsługa kadrowo-placowa pracowników firmy Dyson pracujących zdalnie z Turcji lub pracowników narodowości tureckiej pracujących w Polsce
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: turecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: analityczne myślenie
Uprawnienia: umiejętność pracy pod presją czasu
Uprawnienia: praca w zespole
Uprawnienia: obsługa MS Office

Wymagania inne:

Wymagany dyplom ukończenia studiów. Wymagane minimum 1 rok i 6 miesięcy doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z wykonywaniem pracy w dziale płac. Wymagana znajomość języka tureckiego. Znajomość języka obcego weryfikowana podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 10 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie