Praca: Specjalista ds sprzedaży internetowej/staż

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Specjalista ds sprzedaży internetowej/staż
Miejsce pracy: Chrzanów
Numer: StPr/24/0295
OBOWIĄZKI:
1. Obsługa zamówień internetowych,2. Sporządzanie ofert mailowych,3. Przeprowadzanie rozmów telefonicznych związanych z zamówieniami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA
Uprawnienia: OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH

Wymagania inne:

komunikatywność

Miejsce pracy:

Chrzanów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie