Praca: Specjalista ds. wdrożeń

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. wdrożeń
Miejsce pracy: Kraków | Numer ref.: SDW/037/NPA

Zadania:
• Zapewnienie sprawnego funkcjonowania wdrażanych Stacji Paliw zgodnie z obowiązującymi zasadami i procedurami firmowymi
• Podejmowanie działań operacyjnych i organizacyjnych zmierzających do uzyskania możliwie najlepszego wyniku ekonomicznego przy zachowaniu jak najniższego poziomu kosztów
• Raportowanie wyników prowadzonych działań i badań
• Planowanie i organizowanie działań związanych z otwarciami nowych, przejmowanych, remontowanych Stacji Paliw
• Nadzór nad kolejnymi etapami wdrażania Stacji Paliw zgodnie z obowiązującym harmonogramem wdrożenia
• Kontakty z instytucjami zewnętrznymi w ramach posiadanych uprawnień
• Nadzorowanie pracy na wdrażanych Stacjach Paliw z zachowaniem obowiązujących przepisów, w tym przepisów prawa pracy, BHP, PPOŻ i dobrej praktyki higienicznej
• Zapewnienie sprawnego przepływu informacji i dokumentów pomiędzy centralą firmy, a Stacjami Paliw
• Udział w projektach i innych działaniach związanych z rozwojem Stacji Paliw
• Udział w okresowych inwentaryzacjach Stacji Paliw
• Bieżąca analiza działalności Stacji Paliw i podejmowanie stosownych działań
• Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych

Wymagania:
• Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowany kierownik stacji paliw lub regionalny opiekun)
• Gotowość do częstych podróży służbowych
• Prawo jazdy kat B
• Wykształcenie min. średnie
• Pozytywne nastawienie, energia w działaniu i zaangażowanie
• Bardzo dobre zdolności organizacyjne
• Uczciwość i odpowiedzialność

Oferujemy:
• Umowę o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Duży i realny wpływ na rozwój firmy w Polsce oraz dużą autonomię stanowiska
• System premiowy
• Auto służbowe do użytku w czasie prywatnym wraz z kartą paliwową
• Miejsce pracy: Praca głównie w terenie + Home Office

Oferta dotyczy pracy stałej.