Praca: Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży
Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:
  • wsparcie działu sprzedaży w codziennych obowiązkach m.in. administracyjnych, organizacyjnych
  • przygotowywanie zamówień i ofert dla klientów
  • wyszukiwanie informacji w internecie
  • aktualizacja baz danych
  • wystawianie dokumentów sprzedaży
Wymagania:
  • wykształcenie średnie
  • biegłość obsługi komputera
  • doskonała znajomość pakietu Office, w szczególności Excel
  • doskonała organizacja pracy własnej
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego jako dodatkowy atut
Oferujemy:
  • umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • pakiet benefitów pracowniczych
  • pracę w przyjaznym zespole
  • duże możliwości rozwoju, nabycia nowych umiejętności oraz awansu