Praca: Specjalista ds. Zakupów

Firma Schwinn Polska z siedzibą w Krakowie zajmująca się produkcją wyrobów

z tworzyw sztucznych i metali poszukuje pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. Zakupów
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • przygotowanie zapytań ofertowych i pozyskiwanie dostawców
  • negocjowanie warunków z dostawy, ustalanie i kontrola cen, warunków płatności
  • ciągła współpraca z działami firmy celem zapewnienia dostępności artykułów do produkcji
  • sporządzanie raportów i prowadzenie kartotek materiałów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne lub ekonomiczne
  • doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie Microsoft Office
  • znajomość systemu
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B lub C
  • komunikatywność, odpowiedzialność, umiejętność prowadzenia negocjacji
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • systematyczność, łatwość w porozumiewaniu się i współpracy z innymi
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w stabilnej międzynarodowej firmie
  • interesującą pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole
  • szkolenia doskonalące wiedzę i umiejętności w zawodowe
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • umowę o pracę

Back To Top