Praca: Spedytor międzynarodowy

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Spedytor międzynarodowy
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0163
OBOWIĄZKI:
Organizowanie transportu samochodowego towarów eksportowanych i importowanych oraz przewożonych wewnątrz kraju. Prowadzenie rozmów z klientami i kontrahentami w obcych językach. Sporządzanie umów z klientami, kontrahentami krajowymi i zagranicznymi, uzgadnianie sposobów i miejsc dostarczenia ładunku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: szybkie nawiązywanie kontaktów
Uprawnienia: Szybkiego uczenia się

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie