skip to Main Content

Praca: Spedytor


Sądecki Urząd Pracy
Spedytor
Miejsce pracy: Nowy Sącz
Numer: StPr/20/0407
OBOWIĄZKI:
Oferta stażu dla zarejestrowanych osób bezrobotnych. Wymagania: wykształcenie średnie, obsługa komputera.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Nowy Sącz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Sądecki Urząd Pracy

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Gi Group Sp z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2020-09-18

  • Zadania:Planowanie, organizowanie i koordynowanie transportów kolejowychPrzygotowywanie dokumentacji dot. transportu kolejowegoBudowanie pozytywnych relacji z Klientami i przewoźnikamiKontrola stanu zadłużenia...

Firma: PEKAES Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2020-09-14

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i PrzewoźnikówPraca na giełdach transportowychRealizacja usług spedycji drogowej (krajowej lub międzynarodowej)Budowanie i rozwijanie relacji z Klientami i PrzewoźnikamiRealizacja...

Firma: TMD
  • Miejsce pracy: małopolskie /
  • Opublikowano: 2020-08-27

  • Pozyskiwanie nowych Klientów i utrzymywanie kontaktu ze stałymi KlientamiKoordynowanie procesu realizacji zleceń oraz dbałość o sprawny przebieg transportuNegocjowanie warunków i cen transportuPrzygotowywanie...

Back To Top