Praca: Sprzątacz

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Sprzątacz
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2467
OBOWIĄZKI:
Głównym celem pracy jest zapewnienie porządku i czystości w miejscach jej powierzonych. Do najbardziej charakterystycznych zajęć w tym zawodzie należy: zamiatanie (podłogo, posadzki), wycieranie, mycie (schody, okna, lamperie, balustrady), odkurzanie (dywany, wykładziny dywanowe), ścieranie kurzy (biurka, parapety, szafy) i inne tego typu czynności wykonywane ręcznie jak również za pomocą prostych narzędzi i maszyn. Sprzątaczka systematycznie usuwa śmieci, opróżnia kosze, śmietniczki i popielniczki. Myje, czyści, dezynfekcja urządzenia sanitarne, pilnuje, aby w łazienkach i toaletach zawsze było mydło, ręcznik i papier toaletowy.Umowa zlecenie, wymiar czasu pracy 160 h/mc
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: dyspozycyjność, dokładność, sumienność, punktualność
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie