Praca: Sprzątacz

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Sprzątacz
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/4394
OBOWIĄZKI:
sprzątanie, zamiatanie, czyszczenie, szorowanie, polerowanie różnego rodzaju nawierzchni w pomieszczeniach socjalnych, magazynowych, biurowych, toaletach, sanitariatach.Mycie okien, przeszkleń, teren zewnętrzny, wymiar czasu pracy 153h/m-c
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

mile widziane wykształcenie podstawowe, min. 2 m-ce doświadczenia na danym stanowisku, umiejętność obsługi maszyn, urządzeń czyszczących/szorowarki, myjki ciśnieniowej, predyspozycje do ciężkiej pracy fizycznej, mile widziana znajomość j. rosyjskiego lub ukraińskiego w stopniu podstawowym

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie