Praca: Sprzątaczka biurowa

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
Sprzątaczka biurowa
Miejsce pracy: Nowy Targ
Numer: StPr/20/0052
OBOWIĄZKI:

wg. zgłoszonego programu stażu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Nowy Targ

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Czerwienne
  • Opublikowano: wczoraj

  • sprzątanie domków, sprzątanie domu i koło domuWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

  • Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Targ

  • utrzymanie w należytej czystości wszystkich pomieszczeń biur, hoteli, obiektów turystycznych, obsługa maszyn czyszczącychWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Firma: LS Airport Services S.A.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

  • Jakie zadania na Ciebie czekają?Sprzątanie oraz wyposażanie pokładów samolotów pomiędzy rejsamiSprzątanie i wyposażanie pokładów samolotów podczas postojów nocnych zgodnie z przyjętym harmonogramem i we...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
  • Miejsce pracy: małopolskie / Brzesko
  • Opublikowano: 2020-02-17

  • Utrzymanie czystości i porządku w pomieszczeniach szkoły oraz w bezpośrednim jej otoczeniu. Praca zmianowa w godzinach 6.00 - 20.00 wymiar czasu pracy 7/8 etatu.Wymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Back To Top