skip to Main Content

Praca: Sprzątaczka biurowa


Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Sprzątaczka biurowa
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0998
OBOWIĄZKI:

Utrzymanie czystości w obiekcie pracodawcy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

Dokładność, efektywność

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Bell Polska Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Niepołomice
  • Opublikowano: 2021-04-13

  • Opis stanowiska: mycie pomieszczeń wraz ze znajdującymi się tam urządzeniami i sprzętem Oferujemy: zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku prywatna...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2021-04-04

  • •zamiatanie, mycie i dezynfekcja podłóg, •wycieranie kurzu, •usuwanie zabrudzeń z przeszkleń w meblach, gablotach, drzwiach, lamp,•mycie, czyszczenie i odkażanie toalet i łazienek,•mycie urządzeń...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Suchej Beskidzkiej
  • Miejsce pracy: małopolskie / Sucha Beskidzka
  • Opublikowano: 2021-03-31

  • Przestrzeganie przepisów BHP,sprzatanie pokoi hotelowych i korytarzy, magazynów, stosowanie odpowiednich środków do utrzymania czystości, wykonywanie poleceń przełozonych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
  • Miejsce pracy: małopolskie / Niepołomice
  • Opublikowano: 2021-03-30

  • okurzanie wnętrza pojazdu, czyszczenie elementów plastikowych przy użyciuodpowiedniego sprzętu, mycie szyb i lusterek wewnętrznych, usuwanie plam z tapicerki i siedzeń Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak