Praca: Sprzątaczka biurowa

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Sprzątaczka biurowa
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/5790
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie pomieszczeń biurowych i pozostałych pomieszczen znajdujących się w obiekcie oraz terenu przed budyniem biura. Praca na terenie Krakowa oraz według zleceń na terenie całej Polski
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Umiejętność sprzątania pomieszczeń biurowych

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie