Praca: Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Myślenice
Numer: StPr/24/0363
OBOWIĄZKI:
utrzymanie porządku w holu, gabinetach lekarskich, ścieranie, mycie okien, drzwi, balustrad;opróżnianie koszy; utrzymanie czystości w łazienkach
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

PRACA W GODZINACH: 5:30 do 13.05; 13:00 do 20:35 oferta pracy dla osób zarejestrowanych w PUP Myslenice

Miejsce pracy:

Myślenice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach