Praca: Sprzątaczka

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2548
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie pomieszczeń produkcyjnych w zakładzie produkcji spożywczej.Godziny pracy: 6.00-14.00 i 14.00-21.00, w razie potrzeby praca również w weekendy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe 3 miesiące jako sprzątaczka, sprawność fizyczna, dyspozycyjność, dokładność, znajomość środków chemicznych i urządzeń czyszczących.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie