skip to Main Content

Praca: Sprzątaczka


Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/6616
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac porządkowych na terenie szkoły
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe: 1 miesiąc w zawodzie, sprawność fizyczna, pracowitość, dokładność

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 1 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2021-01-12

  • Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych. Umowa zlecenie, nie mniej niż 80 godzin miesięcznie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: Pełna...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2021-01-12

  • Przygotowywanie terenu pod sprzątanie pomieszczeń biurowych. Praca na terenie całego Krakowa Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Firma: Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2021-01-11

  • Zakres obowiązków: Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za utrzymanie czystości na terenie sklepu. Wymagania: sumienność, dokładność, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (mile widziane).

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2021-01-08

  • Sprzątanie wszyskich lokali , mycie , wyniesienie śmieci , mycie okien . Praca na terenie Krakowa. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: sprzątanie w różnych obiektach...