skip to Main Content

Praca: Sprzątaczka


Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0286
OBOWIĄZKI:
Odpowiada za utrzymanie w należytej czystości wszystkich pomieszczeń biurowych i pozostałych pomieszczeń znajdujących się w biurze, znajdującego się tam wyposażenia i sprzętu;utrzymanie porządku przed budynkiem biura
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • zamiatanie i mycie podłóg, odkurzanie, usuwanie zabrudzeń, czyszczenie wykładzin i dywanów, mycie okien ogólnodostępnych, opróżnianie koszy na śmieci i bieżąca wymiana worków na odpady. planowanie działań...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: wczoraj

  • Sprzątanie pomieszczeń znajdujących się w obiekcie, sprzątanie powierzchni biurowych oraz korytarzy, mycie przeszkleń, wycieranie kurzu, odkurzanie, zamiatanie podłóg w pomieszczeniach, mycie podłóg, usuwanie...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Szczawnica
  • Opublikowano: wczoraj

  • Wymiana pościeli; sprzątanie: pokoi, łazienek, apartamentów, biur; Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak Uprawnienia: znajomość zawodu Uprawnienia: dyspozycyjność, motywacja Uprawnienia:...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
  • Miejsce pracy: małopolskie / Gdów
  • Opublikowano: 2021-02-22

  • dbanie o porządek w biurach i pomieszczeniach firmy Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak