Praca: Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Kłaj
Numer: StPr/21/0109
OBOWIĄZKI:
sprzątanie bloków
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Kłaj

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

Zobacz podobne oferty

Firma: Bell Polska Sp. z o.o.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Niepołomice
  • Opublikowano: 2021-03-05

  • Opis stanowiska: Mycie pomieszczeń wraz ze znajdującymi się tam urządzeniami i sprzętem Oferujemy: zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku prywatna...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Wojnicz
  • Opublikowano: 2021-03-03

  • 1. Współpraca z nauczycielką przydzielonej grupy, wykonywanie czynności poleconych przez przełożonych.2. Codzienne sprzątanie sali i utrzymywanie czystości w łazience.3. Okresowe przeprowadzanie porządków generalnych...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kłaj
  • Opublikowano: 2021-03-02

  • sprzątanie bloków Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

  • Sprzątanie powierzchni biurowej i powierzchni kliniki. Umowa zlecenie 20 godzin tygodniowo Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak