Praca: Sprzątająca

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Sprzątająca
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/5618
OBOWIĄZKI:
Prace porządkowe w biurowcach, łazienkach, kuchniach i głównych ciągach komunikacyjnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole
Uprawnienia: badania sanepidu
Uprawnienia: PRAWO JAZDY - KAT.B

Wymagania inne:

dyspozycyjność, dobra kondycja fizyczna, praca w nocy, dobra organizacja pracy, dokładność w wykonywanych obowiązkach, odpowiedzialność, uczciwość, zaangażowanie i chęć do pracy

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 713 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie