Praca: Sprzedawca (branża motoryzacyjna)

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Sprzedawca (branża motoryzacyjna)
Miejsce pracy: Babice
Numer: StPr/21/0193
OBOWIĄZKI:
obsługa i doradztwo klienta w sklepie stacjonarnym, pomoc w przygotowaniu ofert internetowych, sprzedaż części samochodowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ PROGRAMU EXCEL

Wymagania inne:

pożądana znajmość budowy samochodów, pożądane doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy:

Babice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie