skip to Main Content

Praca: Sprzedawca-kasjer


Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Sprzedawca-kasjer
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/20/5560
OBOWIĄZKI:
Obsługa klienta na kasie i sali sprzedaży, rozładunek towaru, wypiek pieczywa, pracę porządkowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

Aktualna książeczka sanepid

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 850 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
  • Miejsce pracy: małopolskie / Piwniczna-Zdrój
  • Opublikowano: 2020-12-03

  • Praca w sklepie z odzieżą używaną. Umowa zlecenie 1 dzień w tygodniu (sobota). Mile widziana umiejętność obsługi kasy fiskalnej. Kontakt: tel. 18 670-34-98 lub CV na adres e-mail: biuro2.sanpol@wp.plWymagania...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa
  • Miejsce pracy: małopolskie / Laskowa
  • Opublikowano: 2020-12-03

  • Sklep Groszek w Laskowej, praca na dziale odzieżowym: obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, odbiór ilościowy i jakościowy towarów, ekspozycja towarów na półkach, dbanie o ład i porządek w miejscu pracy. Praca na...

Firma: Eurocash Serwis
  • Miejsce pracy: małopolskie / Tarnów
  • Opublikowano: 2020-12-03

  •  Na tym stanowisku zapewniamy:umowę o pracę na 1/2 etatupraca zmianowa pon-pt 6-18 co trzecia sobota 6-13możliwość rozwoju oraz awansustabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowejprzyjazną...

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
  • Opublikowano: 2020-12-02

  • sprzedaż, obsługa kasy fiskalnej, układanie i roznoszenie towaruWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brak

Back To Top