Praca: Sprzedawca-konsultant

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Sprzedawca-konsultant
Miejsce pracy: Nowy Sącz
Numer: StPr/20/1741
OBOWIĄZKI:

Nauka sprzedaży art. ortopedycznych i środków pomocniczych w sklepie medycznym. Staż w godz. 9.00-17.00

Miejsce pracy:

Nowy Sącz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

Zobacz podobne oferty

Firma: Eurocash S.A.
  • Miejsce pracy: małopolskie / Olkusz, Tarnów
  • Opublikowano: dzisiaj

  • Prawa jazdy kategorii BGotowości do założenia własnej działalności gospodarczejZaangażowania i pozytywnego nastawienia, szczególnie w relacjach z Klientami

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu
  • Miejsce pracy: małopolskie / Olkusz

  • sprzedaż towarów na targowisku, rozładunek towaru, obsługa kasy fiskalnej, pakowanie towaru, rozkładanie i składanie namiotuWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakUprawnienia: obsługa kasy...

  • zgodnie ze stanowiskiemWymagania dodatkowe:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Firma: LeasingTeam Sp. z o.o
  • Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

  • Obsługa Klienta;Dbanie o porządek w sklepie;Uzupełnianie braków na półkach;Przedstawianie aktualnej oferty i promocji;Prace inwentaryzacyjne.Dyspozycyjność;Umiejętność obsługi kasy fiskalnej oraz terminali...

Back To Top